Lékaři a tým

Vítejte na Klinice Kasiopea – klinika plastické chirurgie Praha

Naše klinika je domovem elitního týmu plastických chirurgů, kteří jsou předními odborníky ve svém oboru. S hrdostí představujeme naše klíčové členy týmu odborného zástupce MUDr. Petra Vondru a MUDr. Michala Makela, jejichž odborné znalosti a zkušenosti zajišťují, že každý pacient odchází s pocitem spokojenosti a sebejistoty.
MUDr. Petr Vondra je u nás vedoucím lékařem a je renomovaný expert s unikátním přístupem k plastické chirurgii. Na naší klinice se specializuje na liposukci a také na přenos tuku do prsou po liposukci technologií přístrojem Body Jet. Skvělé výsledky má po operace horních a dolních víček a syndromu karpálního tunelu. MUDr. Vondra je známý svým pečlivým a osobním přístupem k pacientům, což zajišťuje optimální výsledky přizpůsobené individuálním potřebám. MUDr. Michal Makel‘  je výjimečným talentem v oblasti plastické chirurgie, jehož specializace zahrnuje širokou škálu rekonstrukčních a estetických zákroků. Jeho práce je založena na preciznosti, estetickém cítění a neustálém zdokonalování svých dovedností prostřednictvím mezinárodního vzdělávání. Zakladatelkou a manažerkou kliniky je Mgr. Jana Čejková, dlouholetá ředitelka předchozí kliniky Grand Clinic a ředitelka a zakladatelka soutěží Miss aerobik. Její krédem je zdravý životní styl obohacený o estetickou krásu žen i mužů. Spolumajitelkou a zároveň manažerkou se stala Veronika Pacovská, která zajišťuje bezpečný chod kliniky a péči o klienty po jejich příchodu na konzultaci až jejich odchodu na zákrokový sál. Také tým zdravotních sester díky odbornosti, bohaté praxi v oboru plastické chirurgie pomáhá k dobrému jménu kliniky.

Bez nutné hospitalizace

Klinika je vybavena špičkovými technologiemi, což nám umožňuje nabízet širokou paletu procedur v maximálním komfortu a bezpečí pro naše pacienty. Od první konzultace až po rekonvalescenci je náš tým zde, aby vám poskytl podporu, poradenství a péči na světové úrovni. Klinika vsadila na lokální anestezii, která je šetřivá k lidskému tělu. Zákroky se dělají bez hospitalizace.

Naše zdravotní sestry na operačním sále jsou neméně důležité pro operační tým, poskytují expertní péči, technické dovednosti a emocionální podporu pacientům před, během a po chirurgických zákrocích.

Na naší klinice hrají také klíčovou roli manažeři a koordinátoři včetně spolumajitelů kliniky Veroniky Pacovské, JUDr. Miloše Kopeckého a  Mgr. Jany Čejkové. Společně vytvářejí podporující prostředí pro vaši cestu k přirozené kráse.  U nás jste v dobrých rukách od prvního setkání po zotavení.