MUDr. Ondřej Brychcí, atestovaný chirurg

MUDr. Ondřej Brychcí je absolvent 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Má atestaci z oboru Všeobecná chirurgie a Diplom celoživotního vzdělávaní ČLK.

Má mezinárodní zkušenosti z odborných stáží transplantační chirurgie mimo jiné i z Portugalska, Turecka, Maďarska. Absolvoval řadu odborných kurzů estetické chirurgie obličeje, a tak chirurgie rukou, hrudníku a břicha. Aktuálně pracuje v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou a na Klinice Kasiopea v Praze, na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a na Klinice Kasiopea v Praze.

Oblasti specializace: MUDr. Ondřej Brychcí se věnuje širokému spektru operací v oblasti estetické a plastické chirurgie. Je expertem na liposukci přístrojem Body Jet, což zahrnuje ošetření břicha, boků, stehen, paží, kolen a zad jak u žen, tak i u mužů. Navíc u mužů dělá zákroky v oblasti prsou – odsátí nadbytečného tuku. Má velké úspěchy u velmi žádaného zákroku žen – přenos tuku do prsou.  Kromě zákroků v oblasti obličeje jako jsou korekce nadbytečné řasy horních víček a operace dolních víček se specializuje na bioremodelaci obličeje i těla. Všechny zákroky nabízí v lokální anestezii, což zajišťuje pacientům maximální komfort a bezpečnost.

Konzultace zdarma

Vzdělání a atestace

Vzdělání a atestace