O nás

Klinika Kasiopea

Vaše cesta k přirozené kráse a zdravému sebevědomí

V srdci Prahy, kousek od ikonického Národního divadla a malebného břehu řeky Vltavy, se nachází naše soukromá Klinika Kasiopea. Našim posláním je  zlepšovat kvalitu života našich klientů prostřednictvím špičkových služeb v oblasti estetické a plastické chirurgie. Jsme známí přívětivým personálem a přátelskou atmosférou, kde se muži i ženy mohou obrátit s důvěrou, aby se vyrovnali s projevy stárnutí, nedokonalostmi těla a obličeje. Na Klinice Kasiopea se řídíme filozofií minimalizace zátěže pro lidský organismus při estetických zákrocích.

Sázka na lokální anestezii

Věříme, že klíčem k úspěchu je použití lokální anestezie, která umožňuje provádět zákroky bez nutnosti hospitalizace. Tento přístup nejenže odpovídá nejnovějším světovým trendům, ale je také dokladem našeho závazku k vašemu zdraví a spokojenosti. Náš tým špičkových plastických chirurgů nabízí bohatou škálu služeb a medicínských postupů, jež jsou realizovány šetrnou metodou, na kterou jsme právem hrdí. S hlubokým porozuměním pro estetické potřeby našich klientů klademe důraz na přirozenou krásu a eleganci. Na klinice  chápeme, že každý klient je jedinečný, a proto přistupujeme k potřebám každého s maximální péčí a pozorností. Naším cílem je nejenom odpovídat na aktuální estetické požadavky, ale i předvídat budoucí trendy a technologie, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší. Zveme vás, abyste se osobně přesvědčili o kvalitě a péči, kterou Klinika Kasiopea nabízí. Naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo hledá změnu k lepšímu sebevědomí. Připojte se k stovkám spokojených klientů, kteří již zažili pozitivní změnu díky našim službám. Těšíme se na vaši návštěvu v přátelské atmosféře naší kliniky.

Jak se k nám dostanete ?

Nacházíme se v srdci Prahy. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, naše klinika je jen kousek od zastávky „Národní divadlo“. Tady se setkávají  linky tramvají č. 2, 9, 18 a 22. Také jsme poblíž stanice metra B zastávka Národní třída.

Pokud jste za volantem, nezoufejte. V blízkosti naší kliniky se nachází parkovací dům na adrese Ostrovní 30, odkud je to k nám pohodlnou procházkou 10 minut. Nebo můžete parkovat přímo v Národním Divadle.

A pro ty, kdo rádi prozkoumávají město pěšky, naše dveře jsou otevřené jen kousek od rušného Václavského náměstí. Stačí zamířit směrem k Národnímu divadlu a podél živé ulice Národní se necháte vést přímo k nám na Kliniku Kasiopea.

V případě, že byste potřebovali další  informace, náš přátelský personál na recepci je vám vždy k dispozici. S radostí vás uvítáme na naší klinice, kde cesta k vaší proměně začíná s námi.

Kontakt

Naše klinika

Náš tým

Vítejte na naší klinice plastické a estetické chirurgie.

Jsme hrdí na to, že mezi naše klíčové členy patří MUDr. Petr Vondra a MUDr. Michal Makel‘. Naši plastičtí chirurgové jsou jsou renomovanými odborníky s hlubokými znalostmi a bohatými zkušenostmi.  Naše klinika se zaměřuje na zákroky v lokální anestezii. Dbáme na  vaši spokojenost a nejvyšší bezpečnost při každém zákroku. Tým zahrnuje i zdravotní sestry a manažery, kteří společně vytvářejí podporující prostředí pro vaši cestu k přirozené kráse.  U nás jste v dobrých rukách od prvního setkání po zotavení.

Více o lékařích