• Injekční aplikace Botulotoxinu a Dysportu
  • Účinná zábrana tvoření vrásek
  • Oblasti Glabely, čela a okolí očí

V oblasti estetické a korektivní medicíny představuje botulotoxin revoluční řešení v boji proti vráskám. Tato metoda zahrnuje precizní aplikaci botulotoxinu přímo do svalu, čímž se dočasně blokuje nervový signál odpovědný za svalovou aktivitu. Díky tomu je možné efektivně omezit tvorbu mimických vrásek, které jsou častou příčinou estetických nedokonalostí. Po aplikaci jsou viditelné výsledky během 2 až 5 dnů s úplným rozvinutím efektu do 3 týdnů. Účinek trvá v průměru 3 až 6 měsíců s možností prodloužení při pravidelné aplikaci. Navíc Botulotoxin pomáhá zamezit dalšímu prohlubování vrásek v období jeho účinku.

Běžná cena – podle vybraných oblastí obličeje od 3 000 Kč

Před zákrokem
Průběh zákroku
Po zákroku

Aplikace Dysportu či Botoxu může být také účinnou metodou prevence pro mladé jedince, kteří chtějí minimalizovat výskyt mimických vrásek v budoucnosti. Tato nová technika umožňuje kontrolu aktivních mimických svalů a udržení svěžího a mladistvého vzhledu.

Kvalifikovaný odborník, který má zkušenosti s aplikací Dysportu, vám poskytne nezbytné informace a péči, abyste dosáhli požadovaných výsledků s minimálním rizikem. Dejte svému obličeji péči, kterou si zaslouží.

 

Objednávkový formulář