OMLAZENÍ OBLIČEJE PLAZMOU

Za tajemstvím omlazení obličeje plazmou stojí naše vlastní krev, nebo spíše jen její část zvaná krevní plazma. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Nehrozí tedy alergie či přenosy chorob.

Tento přenos plazmy je schopen nejen uvolnit růstové faktory z krevních destiček, ale především stimulovat jejich aktivitu. Díky tomu více než 100 růstových faktorů začíná podporovat proces omlazení pleti. Vlastní kmenové buňky také podporují regeneraci.

Omlazení obličeje plazmou

Oblasti vhodné k omlazení plazmou

Nejčastěji je plazma upravená prostředkem TrayLIFE aplikovaná na tvář, kolem očí a do čela. Dále je využitelná k ošetření oblasti nosoretních rýh, krku, dekoltu, břicha, boků a rukou.

liposukce body jet
Klinika Kasiopea

Jak zákrok probíhá a jak dlouho trvá?

• Odebereme určité množství krve
• Odstřeďujeme 5 minut
• Do stříkačky nasajeme plazmu

• Aplikujeme pod vrásky nebo jako při použití       výplňových materiálů

Zákrok trvá zhruba 60 minut, dle rozsahu ošetřované plochy. Efekt po jednom sezení vydrží 8-12 měsíců.

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

Po zákroku může klientka či klient potřebnou dobu odpočívat na klinice a poté odejít nejdéle za hodinu domů. Po aplikaci tukové výplně se mohou objevovat  v prvních dnech otoky a modřinky. Ty se vytrácí postupně, rekonvalescence je individuální, někdy trvá tři dny, jindy až týden. Konečný efekt omlazení je patrný do 10 dnů.

rekonvalescence