ODSTRANĚNÍ PODBRADKU

Těžko se i vyrovnaný člověk, který léty nasbírat zkušenosti a vědomosti, smiřuje s projevy stárnutí. Pohled do zrcadla odhaluje nejednu vrásku, ale i kožní záhyby, které prozrazují ztrátu elasticity kůže v určitých partiích tváře či těla. Pokud se rozhodne včas pro odstranění podbradku, nebude muset plastický chirurg hned použít skalpelu, ale pouze kanylu moderního přístroje SmartLipo na rozpouštění malých vrstev podkožního tuku. Jedná se tak o neinvazivní odstranění podbradku. Zásah zázračného laserového paprsku pomáhá k rozbourání a následnému rozpuštění tuku zejména u tzv. dvojité brady respektive podbradku.

Odstranění podbradku

Kdy je vhodné jít na operaci?

Druhá brada neboli podbradek vzniká ochabováním kůže a hromaděním tuku v této oblasti. Ve většině případů za to může špatná životospráva, ale
velmi často bývá vlivem i genetika. Tato tendence může být tak výrazná, že se tukový polštář vytvoří i u štíhlých lidí se vzorným životním stylem.
Podstoupit zákrok tak může kdokoliv, kdo se chce nadobro zbavit dvojité brady.

liposukce body jet
Odstranění podbradku

Jak operace probíhá a jak dlouho trvá?

Zákrok jako například odstranění dvojité brady, respektive přebytečného tuku v podbradku trvá přibližně hodinu a provádí se pouze v lokální anestesii.

Je nutné zdůraznit, že se při této operaci maximálně šetří okolní tkáně, dochází pouze k minimálnímu krvácení. Obsah rozpadlých tukových tkání může operatér jemně odsát, nebo se vylučuje přirozenou cestou pomocí lymfatických cest.

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

Doba rekonvalescence se počítá pouze na dny, nikoliv na týdny. Laserová lipolýza je minimálně bolestivou variantou při modelování rizikových partií jak obličeje, tak i těla.

rekonvalescence