LIPOSUKCE - BODY JET

Chcete se konečně zbavit zbytečného podkožního tuku či větších tukových polštářků a vylepšit si postavu? Vyzkoušeli jste různé zaručené diety a ani každodenní pohyb či rekreační sport vám nepomohl k ideálním sexy křivkám? Stále se necítíte dobře ve svém těle a rozhodli jste se podstoupit i malý operační zákrok v lokální anestezii? V tom případě jste na správné adrese! Máme pro vás připravené řešení. Mezinárodně vyškolení lékaři vás dokážou v souhře s moderním přístrojem Body Jet. Liposukce pomocí Body Jet je téměř bezbolestná a zbavíte se velkého trápení během jednoho dne.

Liposukce

Vhodné oblasti k liposukci

Liposukci lze provést na několika místech zároveň. Je pouze na Vás jaké oblasti k zákroku si vyberete. Lze je provést na břiše, bocích, podbradku, paží, kolen, lýtek, kotníků, stehen, hýždí či zad.

liposukce body jet
bodyjet

Jak zákrok probíhá a jak dlouho trvá?

Liposukce pomocí Body Jetu skutečně napomůže rychlému a trvalému zhubnutí, protože vás zbaví tukových buněk, které jak známo už nemají šanci se znovu obnovit. Tato metoda představuje miniinvazivní zákrok, kdy lékař vám v lokální anestezii pomocí kanyly rozbíjí vodní tryskou vrstvy podkožního tuku a současně silná pumpa přístroje hned odsává tuk z těla. To je stručný popis asi tříhodinového procesu, kterým každý zájemce během zákroku projde. Na rozdíl od tumescentní liposukce, si může klient dopřát lokální anestezii.

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

 Po zákroku zůstávají klientovi pouze malé jizvičky, které se pouze přelepí sterilními náplastmi a v suchém pozákrokovém stavu odchází či odjíždí domů. Klient by měl po zákroku dodržovat klidový režim maximálně tři dny, což znamená, že nemůže vykonávat velkou fyzickou námahu. Kompresní prádlo lze nosit podle uvážení tři dny, nebo až deset dnů, zkrátka až do úplného zhojení podkožních tkání a vypnutí kůže. Výsledek je tak skvělý, že po dlouhých neefektivních dietách a spoustu stresujících chvil po jojo-efektu zažívají naše klientky i klienti velkou euforii. Po liposukci ztratí během pár dnů až čtyři kila a pak už stačí trochu vůle a dodržovat životosprávu a více pohybu a jste na startu k dalšímu zhubnutí a zeštíhlení.

rekonvalescence