INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Injekční lipolýza je jednou z novějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Nejedná se o zázračný způsob redukce váhy, ale o řešení tukových polštářků v partiích, kde nepomáhá ani pravidelné sportování či redukční dieta. 

Injekční lipolýza

Oblasti k zákroku

Kdo je vhodný kandidát na injekční lipolýzu?

Zákrok doporučujeme klientům, kteří se nechtějí pouštět do invazivního zákroku jako je například liposukce. Tento zákrok odstraňuje pouze
minimální množství tuku. Je například ideální pro odstranění podbradku. Pokud máte normální tělesnou hmostnost, a přesto se Vám
nedaří zhubnout určité partie, je pro vás tento zákrok vhodným řešením

liposukce body jet
Injekční lipolýza tuku

Jak injekční lipolýza probíhá a jak dlouho trvá?

Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka zvaná lecitin přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii, a to ani v lokální.

Co je lecitin? V podstatě přírodní produkt získávaný ze sójových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla.

Jak dlouho trvá rekonvalescence?

Ihned po ošetření můžete jít domů a vrátit se ke svým běžným činnostem. Doporučujeme pít nejméně 2 litry vody denně a užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tím se zrychlí odtok rozpuštěného tuku z těla. Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 2 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže.

rekonvalescence